מוניות לנתב"ג מתל אביב ואיזור המרכז ב-130 ש"ח

 מוניות לנתב"ג מתל אביב, רמת גן וגבעתיים במחיר של 130 ש"ח ביום ובלילה - ניתן להשיג בטלפון שמופיע למטה. המונית עד 4 אנשים + 4 מזוודות גדולות. בנוסף, אפשר להזמין מונית גם מהרצליה, רעננה, רמת השרון ועוד.

על מנת לאפשר הגעה מדויקת בזמנים יש לבצע את ההזמנה בטלפון לפחות שלוש שעות מראש.

טלפון: 052-8927739

מאזורים רמת אביב ושכונות צפוניות בת"א המחיר הוא 140 ש"ח ביום ובלילה.

מונית לנתבג היא הדרך הנוחה ביותר להגעה לשדה התעופה בן גוריון גם ביום וגם בלילה - ביום בשל ריבוי העומסים הכבדים למונית יש נתיבי תחבורה ציבורית בת"א ובכל גוש דן המקלים מאד את הדרך לנתב"ג. בלילה הנסיעה במונית עדיפה בכל מקרה על הנסיעה ברכב הפרטי או ברכבת ישראל או עם חבר שיקפיץ אותכם. בלילה בנסיעה עם הרכב הפרטי היא מסוכנת למי שלא רגיל לנהוג בלילה ובייחוד אם נאלצים להתעורר באמצע הלילה שעדיין מנומנמים קצת. בנוסף, בנהיגה מומלץ לא לנהוג בכביש מהיר בלילה למי שרק התעורר באמצע השינה בשעות לא סדירות. ישנם אנשים שמנסים להתגבר על זה באמצעות הימנעות משינה בלילה - חשוב לציין ששיטה זו גרועה במיוחד ואסור לנהוג ברכב כאשר אנחנו עייפים ולא ערניים באמצע הלילה.

נמל התעופה בן גוריון


באמצעות שימוש בשירות מוניות לנתב"ג תוכלו לבצע שיחות אחרונות כגון ביטוח נסיעות, חבילות שיחות וגלישה בחו"ל מה שלא מומלץ כלל בשעת הנהיגה גם לא באמצע היום וכמובן שלא באמצע הלילה.

ישנם אנשים ששוקלים לנסוע ברכבת על מנת להגיע לשדה התעופה בן גוריון במקום במונית. לכן חשוב לציין שברכבת ישראל הנסיעה בכלל לא נוחה כי צריך להגיע לרכבת במונית באמצע הלילה ואז כבר המחיר הסופי לא כך זול וגם עליכם להתאים את עצמיכם לשעות הרכבת כאשר בלילה התדירות נמוכה (פעם בשעה) וכמובן לא תמיד מדויקת.

יתר על כן, אם חשבתם שהחנייה בנתבג היא חסכונית אז תופתעו לגלות שהיא כלל לא: מחיר החנייה ליום הוא 40 ש"ח בחנייה הרחוקה ו-90 ש"ח ליום בחניה הצמודה לטרמינל 3. בחנייה לטווח ארוך הרחוקה יש להמתין זמן רב להסעה לטרמינל וכך יוצא שצריך לצאת מהבית שעות רבות לפני  הטיסה. שיטה נוספת להגעה לשדה התעופה היא לבקש מחבר או בן משפחה להקפיץ אותך. שימוש בשירות מוניות לנתבג יכול לחסוך לכם את הצורך להעיר בן משפחה או חבר באמצע הלילה - עדיף לאפשר להם להמשיך לישון באמצע הלילה וחלילה לא לסכן אותם בנהיגה בשעת עייפות באמצע הלילה הלוך ושוב.

אם אתם רגילים להזמין מונית מהאפליקציות השונות או מחלק מתחנות המוניות אז עליכם לקחת בחשבון שבאפליקציות המחיר הוא לפי מונה ולכן גם בלילה ובפרט ביום המחיר עשוי אפילו להגיע ל-200 ש"ח במונה החדש בשעות העומסים הכבדים.

מונית לשדה התעופה מתל אביב, רמת גן, גבעתיים ואיזור המרכז ב-120 ש"ח


מלבד האפשרות שאפשר לבצע הזמנה של מונית לשדה התעופה באזור ת"א וכל המרכז ב-120 ש"ח אפשר יהיה להזמין מונית לבן גוריון מערים שונות במרכז כמו ראשון לציון, בת ים, חולון, נס ציונה רחובות ועוד אך המחיר יהיה כמובן גבוה יותר עם נסיעה עם מונה.

כעת לשיעור קצר בהיסטוריה, למרות ששדה התעופה מופעל כעת על ידי רשות שדות התעופה, במקור הבריטים הם מקימי נתב"ג שהיה אז שדה התעופה וילהלמה בתקופת המנדט הבריטי. הבריטים הקימו את שדה התעופה בשנת 1936! דמיינו לכם כמה נוסעים, מטוסים, חפצים, מטענים ואישים חשובים עברו בשדה זה במהלך ההיסטוריה. מאז הספיקו להזמין מוניות לנתבג ע"י מיליוני אנשים בישראל (גם אזרחי המדינה וגם כמובן תיירים).

בכל מקרה אם אתם צריכים להזמין מוניות לנתב"ג או הסעות, משלוחים ושאר הנסיעות אתם יכולים להתקשר למספר אשר מצויין בתחילת העמוד ובשיחה אפשר לקבל פרטים על ההזמנה. במידה ואתם צריכים מונית לשדה תעופה מכל האיזורים בארץ, כולל גם נסיעות לבתי מלון, רכבות, לעיר הבירה שלנו ירושלים וערים נוספות גם כן ניתן לצלצל למספר הנ"ל.

כמו כן יש לדעת שלפעמים בשעות העומס, זה עשוי להיות בעייתי למצוא מונית באיזור תל אביב וכל איזור המרכז (ובפרט למצוא מונית לשדה התעופה בן גוריון מגוש דן). לכן מומלץ מאד לבצע את ההזמנה למונית מוקדם ככל הניתן רצוי מספר שעות לפני על מנת להבטיח יציאה מדויקת ובטוחה למחוז חפציכם בשקט נפשי ובידיעה שלא תאחרו או תפספסו את הטיסה או פגישה חשובה או כל אירוע אחר שחשוב לכם.

מחירי ההזמנה של מוניות לשדה התעופה אינם אחידים כלל לכן רצוי להזמין ממספר זה שנחשב זול במיוחד לשדה התעופה כ-120 ש"ח לא רק ביום אלא גם בלילה כאשר המוניות כוללות תא מטען גדול במיוחד עבור מזוודות הנוסעים. כמו כן, הרכב הינו גדול - רכב מנהלים מפואר ונוח ביותר.

ללא קשר, התמונה של שדה התעופה בן גוריון נלקחה מאתר החדשות של ישראל היום שכולם מכירים את העיתון החינמי (אינו קשור לאתר מוניות לנתב"ג מת"א והמרכז, הסעות לנתבג וכו'). תמונה זו אינו קשורה לבלוג הנ"ל על רכבי מונית בישראל והזכויות שמורות לאתר של ישראל היום.

המחיר ביום הוא: 130 ש"ח מתל אביב מר"ג, גבעתיים ו- ב"ב וכל האיזורים הסמוכים לתל אביב.
טל' 0528927739