מוניות לנתב"ג מתל אביב, רמת גן וגבעתיים ב-100 ש"ח

מוניות לנתב"ג מתל אביב, רמת גן וגבעתיים במחיר של 100 ש"ח בלבד ניתן להשיג בטלפון שמופיע למטה.
על מנת לאפשר הגעה מדויקת בזמנים יש לבצע את ההזמנה בטלפון לפחות שלוש שעות מראש.

טל. 052-8927739


מאזורים רמת אביב, רמת החייל, צהלה, שיכון דן, הדר יוסף, תל ברוך, מעוז אביב ושכונת המשתלה המחיר הוא 140 ש"ח בלילה.

כל המחירים עד 2 אנשים.
נמל התעופה בן גוריון


המחיר הוא כמובן רק עבור מוניות נתבג, בטלפון 052-8927739, שהרי הוא נמל התעופה בן גוריון שהוא כידוע לאזרחים רבים במדינה, שדה התעופה הבינלאומי המרכזי של מדינת ישראל (הקרוי על שמו של בן גוריון). כדי לברר פרטים נוספים הנוגעים להסעות לנתב"ג או לערים אחרות בגוש דן כמו רמת גן, נתניה, גבעתיים, פתח תקווה, ראשון לציון וכו' ניתן לחייג את המספר שאמור להופיע למעלה.


מונית לשדה התעופה מתל אביב, רמת גן, גבעתיים


חוץ מהעובדה שניתן להזמין מוניות לנתב"ג מרמת גן, תל אביב וגבעתיים ב-100 ש"ח זה אפשרי בנוסף
לחפש מונית לשדה תעופה מערים אחרות במרכז כמו ראשון לציון, פתח תקווה ועוד אך כמובן שהמחיר לא יהיה מאה שקלים אלא בהתאם לאזור שאליו אמורה להגיע המונית. נתבג, רק לידע כללי, למרות שנמל התעופה מופעל כעת על ידי רשות שדות התעופה, במקור הבריטים הם אלו שהקימו את נתב"ג שנקרא אז שדה התעופה וילהלמה בתקופת המנדט הבריטי.

בנוסף, אם אתם מחפשים מוניות לנתבג או לאזור אחר במרכז, כולל הסעות, משלוחים וכו' אתם מוזמנים להרים טלפון למספר שניתן להבחין בו בתחילת העמוד ובשיחה קצרה זה אפשרי לקבל פרטים על ההזמנה שברצונכם לבצע, בין אם מדובר במוניות לשדה תעופה מתל אביב, רמת גן ובין אם עסקינן בהסעות לבתי מלון, רכבות ואף מקומות רחוקים יותר כמו עיר הבירה של מדינת ישראל הלו היא ירושלים.

למותר לציין שמלבד הדרך הנוחה והפשוטה להזמין מוניות לנתב"ג, ישנם אנשים רבים המחפשים דרכים נוספות להגיע למקום מבוקשם, וזה יכול להיות באמצעות רכב פרטי שהוא ככל הנראה האמצעי הכי נוח, אך ישנם גם אמצעי תחבורה אחרים כמו רכבות (שבניגוד למוניות נתבג לא ניתן להשיגם 24 שעות ביממה).

דבר נוסף שעל הנוסעים לדעת הוא שלעתים בשעות עומס, ייתכן ותתקשו למצוא מוניות ברמת גן, תל אביב, גבעתיים או מונית לנתב"ג מאזור המרכז ולכן ממולץ לבצע את ההזמנה מראש כמה שעות לפני המועד שבו אתם אמורים להגיע ליעדכם כדי להימנע מבעיות נוספות בהמשך (יתר על כן, ניתן בנקל למצוא גם אינפורמציה לגבי תעריפי מוניות ופרטים נוספים שאתם רוצים לקבל בנושא).

כמו כן, המחירים של הזמנת מוניות לנתב"ג אינם זהים בין תחנה לתחנת מוניות אחרת ולפיכך יהיה זה חכם לקבל את הצעת המחיר של מאה שקל עבור הזמנת מוניות לנתבג מרמת גן, תל אביב והסביבה ולצלצל למספר שמופיע בתחילת דף זה (אך זה אפשרי כמובן גם לבצע הזמנות לאתרים אחרים מלבד רכב מונית לשדה תעופה).

עוד פיסת מידע מעניינת הוא שלפי סקר שנערך ב-2006 ע"י מועצת שדות התעופה הבינלאומית דורג נתב"ג ראשון כנמל התעופה הידידותי ביותר מבין שדות תעופה שונים ברחבי אירופה. אז למרות שניתן להאריך בדברים בנוגע לנמל התעופה הבינלאומי של ישראל או לגבי מוניות לבן גוריון מרחבי גוש דן נסכם בעובדה שישנם דרכים רבות להגיע נמל התעופה בן גוריון, אך אם אתם מחפשים מוניות שדה התעופה מרמת גן, גבעתיים, תל אביב והאזור הקרוב במאה שקלים פנו למספר הטלפון למעלה.
דרך אגב, התמונה של שדה התעופה בן גוריון לקוחה מאתר החדשות המפורסם ynet שמרבית הסיכויים שאתם כבר מכירים את האתר (שאינו קשור בשום אופן למוניות לנתב"ג מתל אביב, הסעות לנתבג וכו'). תמונה זו אינו קשורה לבלוג הנ"ל על רכבי מונית בישראל והזכויות שמורות לאתר של ידיעות אחרונות.

כל  המחירים הם מחירי יום בלבד, בלילה התעריף 120 ש"ח מתל אביב מר"ג, גבעתיים ו- ב"ב.