מוניות לנתב"ג מתל אביב, רמת גן וגבעתיים ב-120 ש"ח

מוניות לנתב"ג מתל אביב, רמת גן וגבעתיים במחיר של 120 ש"ח ביום ניתן להשיג בטלפון שמופיע למטה.
על מנת לאפשר הגעה מדויקת בזמנים יש לבצע את ההזמנה בטלפון לפחות שלוש שעות מראש.

טל. 052-8927739

מאזורים רמת אביב ושכונות צפוניות בת"א המחיר הוא 140 ש"ח בלילה.

מונית לשדה התעופה כבר לא נחשבת כמותרות ואפשרית גם במחירים הנמוכים ממחירון משרד התחבורה. מוניות לנתב"ג נותנות מענה לאלפי אנשים באיזור המרכז אשר סובלים מהפקקים והטירטורים בחניוני נמל התעופה בן גוריון על ידי הזמנת מונית לשדה התעופה בנוחות ללא טרטור ברכבת ישראל או בחניונים היקרים.

נמל התעופה בן גוריון


כמובן שאין שום צורך להעיר את בני המשפחה או החברים באמצע הלילה כדי שיקפיצו אותכם לנתבג. האפשרות הנוחה ביותר היא לשלם למונית כ 130 ש"ח בלילה, לתת לבני המשפחה לחלום חלומות פז ולהגיע לשדה בראש שקט. גם סידורים אחרונים אפשר לבצע בזמן הנסיעה במונית כגון הזמנת ביטוח חו"ל או חבילות גלישה בחו"ל ללא הסחת דעת בשעת נהיגה עצמית כפי שרבים עושים בזמן הנהיגה לנתב"ג (זה גם מסוכן וגם לא חוקי).

יתר על כן, הנסיעה במוניות מהירה יותר בשעות העומס בזכות נתיבי התחבורה הציבורית למוניות בכל איזור המרכז.
חשוב לדעת שהזמנת מונית לנתבג מהאפליקציות השונות או התחנות הגדולות יקרה הרבה יותר ביחוד בלילה כאשר לדוגמא המחירון הרגיל בלילה מתל אביב לנתבג לזוג עם 2 מזוודות הינו 167.30 ש"ח ואילו במוניות לנתב"ג באתר זה המחיר הינו רק כ 130 ש"ח בלילה כולל מזוודות שהם חיסכון רב של כ-40% הנחה על נסיעות אלה.

כמו כן, יש לזכור שאם אתם מתכוננים להגיע עם הרכב הפרטי בלילה לשדה התעופה של בן גוריון אתם כנראה תהיו עייפים מאד בשעות אלה ולא רגילים כלל לנהוג בשעות הלילה ומומלץ לא לנהוג מייד עם התעוררותכם בשעות שהגוף עדיין רגיל להיות בשינה עמוקה. יש להמנע מנהיגה בשעות שרגילים לישון בהם לפי המלצות משרד התחבורה.

לחסכני הרכבת יש לקחת בחשבון גם את מחיר המונית עד לתחנת הרכבת  בלילות וזמן רב של שינה שמתבזבז בתלות בזמני הרכבת פעם בשעה בלבד בלילה בנוסף לזמן ההגעה עד הרכבת. עדיף לחסוך זמנים אלה לשינה טובה לפני הטיסה ולהזמין מונית ללא הטרטור עם המזוודות בדרך לרכבת. כמובן שאסור לנו לשכוח שלעתים תכופות נתקלים הנוסעים ברכבת בשביתות ותקלות שעלולות לגרום לכם להחמיץ את הטיסה.

לחסכני החנייה בנתבג יש לקחת בחשבון את מחירי החנייה היקרים בשדה תעופה כ-80 ש"ח בחניונים הצמודים לטרמינל 3 או כ-40 ש"ח בחניונים הרחוקים מהטרמינל המחייבים הגעה בהסעות מהחניונים לטרמינל 3 והמתנה כ-30 דקות לאוטובוס שיקח אותכם מהחניון לטרמינל 3.

מונית לשדה התעופה מתל אביב, רמת גן, גבעתיים

חוץ מהעובדה שניתן להזמין מוניות לנתב"ג מרמת גן, תל אביב וגבעתיים ב-120 ש"ח זה אפשרי בנוסף לחפש מונית לשדה תעופה מערים אחרות במרכז כמו ראשון לציון, פתח תקווה ועוד אך כמובן שהמחיר לא יהיה מאה שקלים אלא בהתאם לאזור שאליו אמורה להגיע המונית. רק לידע כללי, למרות שנמל התעופה מופעל כעת על ידי רשות שדות התעופה, במקור הבריטים הם אלו שהקימו את נתב"ג שנקרא אז שדה התעופה וילהלמה בתקופת המנדט הבריטי.

בנוסף, אם אתם מחפשים מוניות לנתבג או לאזור אחר במרכז, כולל הסעות, משלוחים וכו' אתם מוזמנים להרים טלפון למספר שניתן להבחין בו בתחילת העמוד ובשיחה קצרה זה אפשרי לקבל פרטים על ההזמנה שברצונכם לבצע, בין אם מדובר במוניות לשדה תעופה מתל אביב, רמת גן ובין אם עסקינן בהסעות לבתי מלון, רכבות ואף מקומות רחוקים יותר כמו עיר הבירה של מדינת ישראל הלו היא ירושלים.

דבר נוסף שעל הנוסעים לדעת הוא שלעתים בשעות עומס, ייתכן ותתקשו למצוא מוניות ברמת גן, תל אביב, גבעתיים או מונית לנתב"ג מאזור המרכז ולכן ממולץ לבצע את ההזמנה מראש כמה שעות לפני המועד שבו אתם אמורים להגיע ליעדכם כדי להימנע מבעיות נוספות בהמשך (יתר על כן, ניתן בנקל למצוא גם אינפורמציה לגבי תעריפי מוניות ופרטים נוספים שאתם רוצים לקבל בנושא).

כמו כן, המחירים של הזמנת מוניות לנתב"ג אינם זהים בין תחנה לתחנת מוניות אחרת ולפיכך יהיה זה חכם לקבל את הצעת המחיר של מאה שקל עבור הזמנת מוניות לנתבג מרמת גן, תל אביב והסביבה ולצלצל למספר שמופיע בתחילת דף זה (אך זה אפשרי כמובן גם לבצע הזמנות לאתרים אחרים מלבד רכב מונית לשדה תעופה).

דרך אגב, התמונה של שדה התעופה בן גוריון לקוחה מאתר החדשות של ישראל היום שמרבית הסיכויים שאתם כבר מכירים את העיתון החינמי (שאינו קשור בשום אופן למוניות לנתב"ג מתל אביב, הסעות לנתבג וכו'). תמונה זו אינו קשורה לבלוג הנ"ל על רכבי מונית בישראל והזכויות שמורות לאתר של ישראל היום.

כל  המחירים הם מחירי יום בלבד, בלילה ובשעות העומס התעריף 130 ש"ח מתל אביב מר"ג, גבעתיים ו- ב"ב.